Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Zlomové třetí kolo Elite pro Moravia Rugby?

Na turnaji 3.série Elite rugby žen se týmu Moravia Rugby podařilo poprvé dostat do semifinále a následně bojovat s Tatrou Smíchov o 3.- 4. místo.

V neděli 10.4. se na hřišti RC Petrovic už potřetí z plánovaných pěti turnajů sešly ženy z celé republiky. Z našich zlínských řad se v soupisce opět objevily Barbora Milinková a Gabriela Špačková. Druhé kolo hrané na Spartě před 14 dny bylo pro náš tým smolné. Skončily jsme poslední, hra byla neutěšená, ženám a dívkám chybí společný trénink.

Včerejší turnaj však ukázal, že čím častěji se všech 12 hráček z týmů Vyškova, Brno Bystrce, Olomouce, Havířova a Zlína scházejí, tím více se jejich hra stabilizuje. A s každou další hrou ukazujeme, že šance konkurovat sehranějším týmům není nikdy ztracená.

Celý turnaj byl bojovný a napínavý. Všechno to bylo okořeněno nestálým aprílovým počasím, které hru žádnému z týmů neulehčovalo.Ve skupině B jsme porazily v prvním kole Říčany 17:15, druhý zápas ve skupině proti Spartě jsme prohrály 7:22. V semifinále jsme poprvé narazily na
Donau Vídeň a statečně  jsme bojovaly až do výsledných 15:24. V boji o 3. místo nás Tatra Smíchov porazila 7:19.

Byl to nádherný turnaj a těšíme se na pokračování. Čtvrtý díl pětidílného seriálu Elitní série se odehraje 1. května ve Vyškově. Závěrečný turnaj je v plánu 14. května v Říčanech.

Titulní foto: Miloš Březina

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace