Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

ZLOM U16 porážka v Říčanech i na domácím hřišti s Tatrou Smíchov

Prolomí U 16 dvě porážky v podzimní sezoně? Už zbývají jen dvě utkání.

U16  RC Mountfield Říčany A vs ZLOM    67 : 7 (9.10., stav utkání po 1. poločasu  31:0).

Přestože jsme se na zápas připravili (na sobotní utkání jsme odcestovali již v pátek odpoledne, a to na společný trénink s následným přespáním v Olomouci na klubovně), tak utkání dopadlo jednoznačně v náš neprospěch.

Vše začalo velkým náporem ze soupeřovy strany. Úvodních cca 20 minut jsme odehráli pouze na naší polovině. Pětky jsme obdrželi v 1., 7. a 18.minutě. Hra z naší strany byla málo bojovná a často chaotická, tím jsme nechávali soupeři otevřenou cestu pro přenesení hry do křídel, kde jsme dostávali další pětky… Ve druhé polovině se herní projev našeho týmu trochu zlepšil a ve 45.min. jsme snížili na 43:7.

To bylo z naší strany bodově všechno. V posledních 10 minutách náš tým rezignoval, částečně i kvůli několika přehlédnutým předhozům a offsajdům soupeře, po kterých jsme dostali pětku.

K vyrovnanému zápasu s A týmem Říčan nám chybělo nasazení, disciplína, fyzická kondice a dobře zvládnuté standartní situace. Našemu výkonu také opět nepřidalo nesportovní chování některých hráčů v našem společném týmu.

Trenéři: Švec, Kotík, Václavík a Váňa.

 

U16    ZLOM vs RC Tatra Smíchov A    5 : 59 (16.10.2021, ve 14.00h, stav utkání po 1.poločasu: 0:47).

Sešli jsme se už v 11h na hřišti ke společnému taktickému tréninku. Po 12h jsme si dali společný lehký oběd. V domácím utkání jsme nechtěli opakovat stejný výkon jako o týden dříve proti Říčanům, ale první pětky jsme obdželi už ve 3. a 7. minutě.

Zrazovaly nás opět standartky a prohrané vlastní rucky. Navíc jsme špatnou obranou linií, která byla místy rozpadlá a ze které se nevybíhalo, umožnili soupeři nacházet volný prostor, kudy probíhal a následně skóroval. O poločasu jsme si s hráči leccos vyjasnili, hlavně to, že nejde hrát tak laxně. Hráči se probrali a ve 2. poločasu se hra značně vyrovnala a skončila 1:2 na pětky.

Po utkání si ještě zahráli nesoutěžně hráči z B týmu Tatry a méně vytížení hráči našeho týmu kratší vyrovnané utkání, které skončilo smírně 25:25.

Nakonec nechyběl ani 3. poločas, pohostili jsme všechny zúčastněné hráče a trenéry.  Za podpory rodičů jsme uspořádali piknik na prosluněné tribuně ve formě švédských stolů. Sešlo se hojně pokrmů od masných přes slané až po napečené buchty atd. Za to všem rodičům, kteří donesli své kulinářské dobroty, velké díky!

Trenéři: Kotík, Václavík, Švec a Váňa.

Více foto ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace