Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

ZLOM U 18 odjel z Pragovky se smíšenými pocity

Na další utkání naši junioři vyrazili na Pragovku. Výsledek 27 :27 v zápise nás nemile překvapil.

23.10.2022 – Praga Praha vs. OL/ZL U18

V neděli jsme odcestovali ze Zlína skoro v plném počtu a následně se k nám přidali hráči z Olomouce. Celkově nás na Pragovku odcestovalo 18.

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji než soupeř a naši hru podporovaly výborné skládky celého týmu. Kluci se navzájem podporovali a byla cítit chuť vyhrát. Po prvním poločase jsme vedli 12 :17. Na začátku druhé půle se rozehrála i Praga a našim klukům trochu docházela fyzička a sebevědomí.

Praga položila v rychlém sledu tři pětky po naší nedůsledné obraně a také nerozhodnosti mladého pana rozhodčího, který řídil celý zápas chaoticky a neuměl si zjednat respekt. Jeho přístup a nezkušenost bohužel ovlivnily celé utkání včetně konečného výsledku.

Nenechali jsme se ale znechutit a bojovali až do konce. Položili jsme ještě další pětku a využili trestný kop za tři body. Konec zápasu byl již hodně vyhrocený a došlo i na potyčky. Rozhodčí korunoval svůj špatný výkon informací, že vedeme a do konce zápasu zbývají dvě minuty. Podle toho jsme rozehráli trestný kop a utkání bylo ukončeno. Rozhodčí vyhlásil náš tým vítězem, ovšem do zápisu byla nakonec zapsána remíza.

I přes rozporuplné pocity to byl moc pěkný bojovný výkon hodný správných chlapů. Celý tým si zaslouží pochvalu!

Za Zlín: Matěj Jaroněk, Honza Šperka, Ondra Číž, Ondra Milink, Karel Pekáček, David Šťourač.

Za trenéry: Karel Pekáček
 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace