Aktuality

Kategorie

  • Náš klub
  • Muži
  • U19
  • U16
  • U14
  • U12
  • U10
  • U8
  • Dívky
  • Old Boys

WANNADO FESTIVAL - Sporťáček

I letos měl náš klub své stanoviště na festivalu WANNADU, jehož název je z anglického I want to do - Chci dělat.

Ruda se s našima Tygřicema od rána věnoval všem, kteří jen očkem zavadili o náš stan s nápisem RUGBY. Pro  případné zájemce byla nachystaná opičí dráha, trénování přihrávek, skládek s pomocí pytlů a naražečů. Několikrát na ukázku zahráli s diváky i touch rugby. Ke konci akce i full kontakt rugby s  posilama z U 14 - Bártem, Vojtou Kunou a Ondrou.

Kromě zaškolování nováčků se Bára s Rudolfem zúčastnili i soutěže v shuffle dance. Je třeba podotknout, že především náš trenér oslnil svým výkonem moderátora, který si jej vytáhl k mikrofonu z davu. Ruda mluvil moc pěkně o vztahu mladých ke sportu a samozřejmě udělal nejen svým oslňujícím tanečním výkonem reklamu našemu klubu.

Taky jsme se zapojili o fotosoutěž na instagramu o kolo, ale bohužel jsme nikdo nevyhráli.

Ruda, Áda, Bea, Verča L., Verča Č., Anežka, Viki a Barča si zaslouží velké poděkování, protože celý den na slunku byl skutečně náročný. Zmrzlina byla příjemným osvěžením po náročném maratonu. Díky i Tomovi Dittrichovi, který se s nadšením věnoval mládeži chtivé sportu.

Více foto na https://zlinrugby.rajce.idnes.cz/RC_Zlin_WANNADO/

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace