Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Vzpomínka na Movember cup

Na sobotu 5. 11. 2022 přišlo na oba naše kluby pozvání z vídeňského klubu Donau na jejich tradiční Movember cup. Toto pozvání přišlo pro kategorie U8, 10 a 12. Michalovi Bielikovi se podařil domluvit i zápas pro naši sloučenou U14.

Opět nás čekal soupeř, který nás převyšoval jak výškou, tak váhou. Na rozdíl od většiny týmů, které jsme na podzim potkali, tak kluci a holky z Vídně šli do každého míče s velkou rychlostí a hýřili aktivitou. Jako jediný se jim od začátku zápasu v tomhle dokázal vyrovnat pouze Seba, ostatní byli zaražení tím, jak soupeř hraje. Podařilo se nám tým v průběhu utkání vyburcovat a ke konci prvního poločasu se nám podařil jeden krásný protiútok, kdy se míč dostal na rozeběhnutého Koťase a ten se s ním dostal až do soupeřovy 22.

Naši hráči a hráčky zjistili, že musí zvýšit aktivitu, aby se soupeři vyrovnali, a ač nás soupeř pořád přehrával, tak se obraz hry vyrovnal a utkání už nevypadalo tak jednoznačně. Je to pro nás další velká zkušenost, jen takové zápasy nás mohou posunout dopředu.

Kam jsme se na podzim posunuli nám ukáže naše poslední utkání 13. 11. 2022 ve Zlíně proti RC JIMI Vyškov, s tímto soupeřem jsme se potkali na podzim hned v prvním utkání, tak uvidíme, co se  naši hráči a naše hráčky naučili, my věříme, že toto utkání už bude daleko víc vyrovnané.

Sestava byla opět trošku okleštělá:

RCZ: Pekos, Hynek, Prcek, Kuba, Sofie, Dan, Koťas, Žaba, Matěj, Seba, Filip, Verča, Bára, Jarda, Willi

RAB: Jirka, Pavel, Šimon Z., Maty, Jáchym, Lukáš

 

RC Donau Wien 67:0 RC Zlín/RA Brno 

 

Trenéři: Petr Stehlík, Michal Bielik, Slávek Anderle

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace