Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Výhra kadetů v Přelouči

Společenství Zlín + Olomouc kategorie U16 nastoupilo v sobotu 15.4.2023 v Přelouči proti společenství Přelouč / Babice.

Spol. Přelouč/Babice – Spol. Zlín/Olomouc 7:46 (0:31)

K tomuto utkání jsme odcestovali ve skvělém počtu 20 hráčů, ze Zlína jich bylo těchto šest: Jakub Číž, Tomáš Hrnčíř, Jan Antonín Jurášek, Vojtěch Kuna, Dominik Stehlík a Vojtěch Zuzaník.

Domácí společenství čítající 16 hráčů nastoupilo k utkání (2x 30 minut) s velkým odhodláním nic nám nedarovat a několik jejich akcí bylo velmi nadějných. Zvláště pak někteří hráči Přelouče/Babic opakovaně procházeli s míčem i třicet metrů, než je naši hráči zastavili. Nicméně první pětku utkání položili kadeti spol. Zlín/Olomouc už ve 4. minutě a postupně začali dominovat na hřišti. Do přestávky položili naši hráči do 16 let celkem pětkrát se třemi proměněnými kopy po pětce a stanovili tak poločasové skóre na 0:31.

Ve druhém poločase si tak možná naši hráči mysleli, že už vše půjde samo, ale nic takového se nedělo. Soupeř se nadále snažil a chtěl donést míč do našeho brankoviště. I když i druhou půli naši kadeti vyhráli, na pětky to už tak jednoznačný rozdíl nebyl – z pohledu domácích 1:3.                                     

Za celkový herní projev však musíme hráče společenství Zlín/Olomouc pochválit, určitě se oproti minulým zápasům zlepšil, což je dobře.

Body spol. ZL/OL: David Hála (OL) 16 (2P, 3KPP), David Václavík 10 (2P), Ondřej Kocourek, Štěpán Neudörfler (OL), Vojtěch Kuna (ZL) a Jakub Číž (ZL) po 5 (P).

Na pětky: 1:8.  

Příští víkend odehrají naši hráči domácí utkání v Olomouci proti společenství AMMOR (Asociace Malých a Mladých Oddílů Rugby). Utkání se bude hrát v sobotu 22.4.2023 ve 12 hodin na hřišti SŠ Polytechnická, ul. Roosveltova.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace