Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • Muži
 • U19
 • U16
 • U14
 • U12
 • U10
 • U8
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar
 • U6
 • Ženy

Vítězství Tygřic v Rugby On-Line DUELU

Naše holky ve smíšeném týmu s hráčkou severní Moravy vyhrály On-line DUEL!!!!

Gratulujeme Ádě Olejníkové, Barči Milinkové, Veronice Červenkové a Alžbětě Hájkové (RC Olomouc) alias Mńamíkům Bobíkům za 1. místo v On-line Duelu pořádaném Pavlem Navrátilem (RC Olomouc), Pepou Bláhou (RC Strong Girls Velké Popovice) a Vanessou Ficalovou (RC Strong Girls Velké Popovice).

Bea Dittrichová spolu se smíšeným týmem obsadila 7.místo. Pomící gratulejeme!

Velká gratulace patří Bei a Báře za umístění v kondiční soutěži, ve které obě obsadily 1. místo. Bea v kategorii U 15 a Bára v kategorii U 18. Skvělé umístění měla také Veronika Červenková, která obsadila nádherné 3.místo v kategorii U18 a  Áda 20.místo v kategorii U18, z celkového počtu 45 dívek, což je vynikající výsledek. Holky, je super, že na sobě makáte a ani v lockdownu nezahálíte a pracujete na sobě.

Tento on-line duel byl úžasný v tom, že holky vytrhl z každodenního stereotypu on-line výuky. Celý týden měly čas na přípravu dalšího kola. Tým Mňamíků Bobíků mezi sebou skvěle komunikoval, a i přes nedostatky způsobené nervozitou či technikou patřily mezi elitu soutěže.

Děkujeme za vzornou reprezenatci našeho klubu.

Rugby zdar, dívčímu zvláště!!!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace