Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Ve Vyškově jsme neuspěli

V sobotu 17.9.2022 se hrálo druhé utkání, ve kterém naši kadeti nepodali optimální výkon a podlehli domácímu Vyškovu.

RC JIMI Vyškov - Společenství ZLOM 46:7 (29:0)

K tomuto utkání přijelo ze Zlína celkem šest hráčů : Tomáš Hrnčíř, Marek Jaroněk, Jan Antonín Jurášek, Vojtěch Kuna, Dominik Stehlík a Vojtěch Zuzaník.
I tentokrát jsme bohužel od začátku tahali za kratší konec – naši hráči společenství Zlín/Olomouc působili prakticky po celou dobu ospalým dojmem. Několik našich hráčů ztratilo míč hned v kontaktu, když ho nedokázali rychle prezentovat na svou stranu.  Bohužel ani naše skládky nebyly bezchybné a soupeři jsme tak umožňovali snadno skórovat. Až v samotném závěru položili kadeti ZLOMu zásluhou Davida Václavíka svou první pětku této sezóny, která by měla být povzbuzením do dalších utkání.

Následující utkání se odehraje již tuto sobotu 24.9.2022 ve 12h ve Zlíně proti týmu Slavie Praha.
Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace