• Bazar

Utkání U14 2.4.20223 RC Jimi Vyškov : RC Zlín/RA Brno

V neděli 2. dubna nás čekal další těžký soupeř RC Jimi Vyškov. S tímto týmem jsme se tuto sezónu potkali už po třetí. V prvním zápase jsme prohráli ve Vyškově 65 : 12, druhé se hrálo na domácím hřišti ve Zlíně a i to jsme prohráli 50 : 5.

Vzhledem ke znalosti soupeře jsme se rozhodli „ obětovat‘‘ Sebastiana do útoku, abychom eliminovali průniky naší obranou většími a rychlými útočníky Vyškova, které se našim výrazně menším hráčům v minulých utkání nedařilo složit a dostávali jsme laciné pětky.

Sestava:

RC Zlín: Pecka, Hynek, Pekos, Dominik, Prcek, Sofie, Alex, Dan, Matěj, Seba, Žaba, Filip, Tom

RA Brno: Tom, Maty, Šimon, Jirka, Kuba

Utkání začalo našim výkopem a k překvapení vyškovského týmu jsme se usadili na jejich polovině a byli jim více než vyrovnaným soupeřem. Celý první poločas byl velmi vyrovnaný, i když míč měl v rukou častěji Vyškov a převážně určoval tempo hry. Poločas končí se skóre 10 : 0 pro Vyškov.

Do druhého poločasu jsme prostřídali hráče z lavičky, začala se projevovat váhová a výšková převaha soupeře. Vyškov se častěji dostal do našeho brankoviště a podařilo se mu položit, bohužel naše snaha o pětku nebyla odměněna a výsledek utkání je 34 : 0.

Chválíme celý tým za bojovnost, vzájemnou podporu a neustálou snahu položit pětku. Kdybychom takhle hráli i se Spartou, tak by výsledek určitě vypadal jinak. Potvrzuje se nám, že se potřebujeme rozehrát a ono to určitě půjde, protože tenhle tým má zdravé jádro, bojovné srdce a vzájemnou podporu!

Trenéři: Petr Stehlík, Karel Pekáček, Slávek Anderle, Michal Bielik

P.S. Doporučuji všem našim hráčům, aby se podívali na fotky ze zápasu, jestli přijdou na to, co je tam špatně. V pátek 14.4. to na společném tréninku probereme.