Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

U18 debakl na Bystrci

V semifinále nadstavby ligy juniorů U18 se střetl náš složený tým Zlín / Olomouc s domácím společenstvím Bystrc / Dragon Brno. Vítěz postoupil mezi nejlepší čtyři týmy soutěže.

Společenství Bystrc/Dragon - Společenství Zlín/Olomouc 86:0 (45:0).

Ve společenství Zlína a Olomouce (hráči ostravských Mariánských Hor doplnili toto společenství na jaře jen v jednom utkání) nastoupilo v tomto utkání šest zlínských hráčů: Honza Šperka, Karel Pekáček, Tomáš Přibyl, Matěj Jaroněk, David Štourač a Ondřej Milink.

Jak je vidět z výsledku, žádné překvapení se nekonalo. Bystrc měla utkání od začátku až do konce zcela pod kontrolou. V prvním poločase nám položila 7 pětek, ve druhém pak dalších 7 pětek. Naši hráči moc nestíhali, i když se snažili. Bohužel se nenašel nikdo, kdo by dal týmu nějaký impuls v podobě dominantní skládky, šikovné souhry či povedeného kopu k získání území. Snad až v samotném závěru předvedli naši hráči souvislejší sekvenci ve hře, po které postoupili možná o čtyřicet metrů, ale ani toto nevedlo aspoň k čestnému bodovému úspěchu.

V dalším utkání nastoupí společenství ZL/OL příští neděli 28.5.2023 ve Zlíně proti vítězi duelu Sparta vs AMMOR. S největší pravděpodobností a s ohledem na dosavadní výsledky to bude Sparta Praha a dojde tak k odvetě utkání z minulého týdne. Čas výkopu bude upřesněn.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace