Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

U16 si přivezli z Kralup nad Vltavou vítězství 57: 26

ZLOMU - smíšenému týmu Zlína, Olomouce a Vyškova- se před závěrem sezony podařilo překonat AMOR.

Pevnému jádru ZLOMU se po několilka neúspěšných zápasech, o kterých vás budeme informovat souhrně na konci sezony, podařilo prolomit skore výhrou nad týmem AMOR.

Po zdlouhavé cestě vlakem a návštěvě Václavského náměsti se klukům podařilo zvítězit 57:26. Hned v první minutě náš tým úspěšně skóroval a získal tak počáteční sebedůvěru. Bohužel ne na dlouho. Vzápětí inkasovali pětku od soupeře. Náš tým hrál z velké části zápasu na soupeřově půlce. Soupeř občas využil naší chyby a skóroval. Díky nasezení celého týmu se nám podařilo skórovat celkem 9x!

Kluci měli z výhry zaslouženou radost. Gratulujeme!!!!

Náš tým: Matěj Jaroněk ©, Marek Jaroněk, Tonda Jurášek, Ondřej Milink, Dominik Stehlík, Ferdinand Váňa, Vojta Kuna, Robin Kovaříček, Karel Pekáček, Honza Šperka, Vojta Zuzaník, Tomáš Hrnčíř, David Václavík, Miroslav Pospíšil, Oliver Todorov, Jakub Hlobil, Matyáš Julínek, Mikuláš Knápek, Chytil Michal, Gajdoš Antonín.

Body: Ondřej Milink (4P), Ferdinand Váňa (1P, 5xKP) Matěj Jaroněk (2P), Mikuláš Knápek (1P), Robin Kovaříček (1P), David Václavík (1KP)

Více foto ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace