Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

U16 hostují ve Vyškově

Naši mladí kanci odehráli minulou neděli 9.9. své první utkání ve společenství Vyškov-Zlín.RC Bystrc  – Vyškov/Zlín
31 - 19

V sobotu jsme odehráli první podzimní utkání společně s týmem Vyškova, kde naši hráči hostují. Soupeřem byl tým Bystrce. Přestože jsme absolvovali několik společných tréninků, bylo vidět, že nejsme tak sehraní jako Bystrc. Bystrc od začátku tlačila a lehce položila první dvě pětky a svůj náskok postupně zvyšovala.

Chyběla nám větší agresivita a podpora v čištění rucků. Ke konci už oběma týmům ve vedru docházely síly a nám se podařilo korigovat výsledek. Posledních 10 minut začali konečně kluci hrát rugby a Bystrc se bála o výsledek.

Zlínští kluci (Tom Žabčík, Tom Pekáček, Jan Vajdák, Filip Maličký, Sebastian Lubas ) se určitě neztratili a bojovali až do konce.
Hodně byl vidět Seba, který dával i pětku a jeho skládky byly příkladem pro ostatní.

Kluci díky!!
 
Karel Pekos
 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace