Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

U14 - RC Slavia Praha vs RC Zlín/RA Brno

V neděli 16. 4. 2023 proběhlo utkání kategorie U14 společenství Zlín a Akademie Brno proti dalšímu silnému soupeři z Prahy RC Slavia.

Sešel se nám dostatečný počet hráčů, celkem nás bylo 21.

Sestava:

RAB: Sofie, Jirka, Tom, Maty, Kuba, Max a Šimon

RCZ: Sofie, Bára, Hynek, Pekos, Prcek, Dominik, Dan, Žaba, Seba, Matěj, Koťas, Lexa, Tom Bařina, Filip, Willi

Hráč Slávie č. 13 3 pětky

Začátek utkání zase naši hráči prospali a dostali 2 rychlé pětky. Na to jsme stihli odpovědět až v 17. minutě položením Toma, včetně prokopnutí od Koťase, a před koncem první poloviny jsme šli do vedení pětkou od Seby, tentokrát bez konverze. Druhá půlka prvního poločasu byla vyrovnaná a hra se přelévala ze strany na stranu. Bohužel vlivem zranění a střídání se tým změnou postů rozhodil a v druhé půlce utkání již hru ovládla Slávie a určovala tempo hry. Byla více na míči a měla větší chuť hrát. Přesto jsme bránili naše vedení až do 40. minuty. Již v tu chvíli bylo patrné, že někteří naši hráči nemají dostatek fyzických sil a Slavie nás začala přehrávat. Za tento tlak si došla ve 40. minutě pro pětku, kterou se ujala vedení, a další pětku položila ve 47. minutě. Obě pětky nám položil hráč č. 13, který využil nepozornosti strážců u rucku před naším pětkovištěm a doskočil si pro body. Konečné skóre uzavřel hráč Slavie ve 49. minutě, kdy nám opět z rucku u našeho pětkoviště položil a konečné skóre bylo 12:25 pro Slavii.

Tým musí zapracovat především na fyzičce, na psychické odolnosti a orientaci na hřišti. Hráči potřebují vědět, kde je při hře jejich místo a co mají hrát. A samozřejmě na důrazné obraně, zejména skládky některým stále dělají problémy a bez toho se nedá aktivně bránit a dosáhnout vítězství v utkání.

Trenéři: Petr Stehlík (RCZ), Slávek Anderle, Michal Bielik (RAB)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace