Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

U14: RC Babice – RC Zlín 5 : 71

Ke zřejmě poslednímu utkání podzimní části sezóny (kvůli chystanému omezení volného pohybu a sportu) jsme 11.10.2020 vycestovali do Přelouče.

K utkání jsme nastoupili proti složenému týmu Babic a Přelouče. Naši lavičku posílili čtyři slávisté, kterým odpadlo
utkání proti Vyškovu, a přijeli podporovat svůj B tým v následném utkání Babice- Slavia. Počasí bylo po propršené sobotě polojasné a ideální na předčasné ukončení sezóny.

Náš tým: Beáta Dittrichová, Bára Milinková, Viki Lubasová, Adéla Olejníková, Mikuláš Horský, Tonda Jurášek, Dominik Stehlík, Ferdinand Váňa, Vojta Kuna, Bárt Bouc, Vojta Zuzaník, Kuba Číž, Václav Choleček, Richard Rosík, Marek Jaroněk a Pepa Trchalík.

Od začátku utkání jsme začali diktovat hru a hned ve druhé minutě jsme položil 1.pětku i s konverzí 0:7. Přestože jsme nedostatečně roztahovali hru až do křídel a rucky jsme hráli nejistě, skóre dále narůstalo. Jednu pětku jsme obdrželi po nesložení útočícího hráče a jeho průniku podél autové čáry.

Ve druhé půli jsme rucky i poziční hru zlepšili a ve mlýnech se nám také dařilo. Během zápasu jsme míchali sestavou a vyzkoušeli různé hráče na různých pozicích. I přes nakonec jednoznačný výsledek se naše obrana musela činit a ubránit útoky soupeře nebylo bezbolestné.

Poslední utkání před druhou vlnou karantény jsme si užili, bylo vidět s jakou chutí a nasazením si všichni zahráli. Pochvala našim hráčům-hráčkám patří za krásné útočné akce, plné podpory, off-loadů a kombinací.

Největší pochvalu si ale hráči našeho týmu zaslouží za to, jak se projevují i mimo hřiště. Fungují bezvadně jako parta kluků a holek, ať už na trénincích, cestou na zápasy, během hry a nebo během soustředění – jak předvedli na konci prázdnin. Takže za trenéry spokojenost...

Doufejme, že během karantény všichni nezleniví, a nebudeme muset vše znovu oživovat stejně jako na začátku září... Individuální trénink je nezbytný po celý rok.


Rugby zdar v méně ... časech!
Trenéři Koťas a Jirka.
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace