Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

U12 na turnaji Havířově

Za krásného víkendu jsme se vydali na turnaj až do Havířova. Téměř v plné sestavě jsme odehráli tři absolutně rozdílné zápasy.

Systém turnaje byl 3 zápasy ve skupině a 1 zápas o celkové umístění.

V prvním utkání nás čekal domácí Havířov. Do zápasu jsme nastoupili plní elánu a odhodlání. Po opravdu krásné hře jsme těsně prohráli 3:2. Zápas si zasloužil remízu, ale nevadí. Kluci a holky předvedli maximum a bylo to opravdu krásné rugby.

Bohužel druhý zápas s Vyškovem byl úplným opakem toho prvního. Hned v prvních minutách jsme od Vyškova začali dostávat pětky. Náš tým byl jak vyměněný a sám jsem je nepoznával. Žádné skládky, špatné nahrávky, vázla komunikace. Prostě hrůza. Konečný výsledek 0:5.

V přestávce před posledním zápasem ve skupině jsme se snažili kluky a holky nějak namotivovat a zvednout jim náladu po drtivé porážce od Vyškova. To se nám povedlo. Do třetího zápasu proti bezkonkurenční Bystrci jsme nastoupili opět s chutí hrát pěkné rugby. Hned od začátku jsme měli trošičku navrh. Po 5 minutách jsme poprvé skórovali díky individuální akci Alberta. Chvilku poté, po skvělé učebnicové akci, položila Kája. Stav 2:0. Následně jsme se dostali pod drtivý tlak Bystrce, který skončil pětkou a snížením na 2:1. Díky naší mlýnovce Eli se nám do poločasu podařilo zvýšit stav na 3:1. Druhý poločas byl vyrovnaný a plný krásných akcí. Zápas skončil naší výhrou 5:3.

Naši Kanci byli po výhře nad Bystrcí úplně v laufu a těšili se na zápas o 5. místo s Olomoucí. Trenéři Olomouce si bohužel nezjistili, že se hraje ještě o umístění. Jejich hráči již byli připraveni k odjezdu a k utkání nenastoupili. Zápas jsme vyhráli kontumačně 3:0. I přes tento fakt si naši Kanci udrželi dobrou náladu.

Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a chuť si zahrát rugby a také rodičům za dopravu. Velké díky patří i asistence Martině Peterkové.  

Sestava: 1. řada: Pepa – Filip – Štěpán, 2. řada: Albert – Richard, mlýnovka: Eli, útokovka: Kája ,útok: Theo – Kuba S. - Tonda

Trenéři: Hlaváček, Trkalová

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace