Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar
 • U6
 • Ženy

U 14 se utkaly s Petrovicemi na domácím hřišti

V neděli 9.10. jsme odehráli další domácí utkání s týmem Petrovic. Účast na tréninku v týdnu byla velice slušná a naši hráči měli za sebou čtyři výživné tréninky.

Utkání Zlín/Akademie vs. Petrovice 24 - 26

V neděli 9.10. jsme odehráli další domácí utkání s týmem Petrovic. Účast na tréninku v týdnu byla velice slušná a naši hráči měli za sebou čtyři výživné tréninky.

K utkání se nám hráči dostavili v hojném počtu, včetně nováčků, mohli jsme postavit plný tým i lavičku. Na našich hráčích byla od počátku vidět lehká nervozita z neznámého soupeře. Přesto se od počátku utkání snažili a bojovali o každý metr. Lepší chvilky se střídaly se slabšími, jak v útoku, tak v obraně. První pětka v utkání byla pro náš tým a první poločas skončil 12:7.  

Přestože jsme byli v prvním poločase aktivnější a bodově úspěšnější, vázla komunikace spojek a rozhodování jakou taktiku zvolit. Přizpůsobili jsme se hře Petrovic a místo hry do křídel a využití celého prostoru hřiště jsme neustále vraceli hru zpět k ruckům. O výhru jsme se připravili sami vlastními chybami a nepozorností. Přestože před koncem utkání byl soupeř potrestán několika trestnými kopy, nepodařilo se nám získat body. Bude potřeba zapracovat na herním myšlení a rozhodování v důležitých situacích. Celkově bylo ale sympatické, že kluky velké ragby začíná více bavit a drží při sobě.

Po zápase byl pěkný třetí poločas obou týmů a moc pěkná oslava narozenin Toma „Žaby“ Žabčíka, které se zúčastnili jak hráči, tak trenéři obou týmů. Velké poděkování Gabče Žabčíkové za organizaci pohoštění a všem rodičům za super podporu a atmosféru.

Jdeme dál a makáme na sobě!

Výsledek:
RC Zlín/RA Brno : Přelouč 24 : 26 (12 : 7)
RC Zlín: Sofie, Bára, Verča, Filip, Hynek, Pecka, Prcek, Seba, Dan, Žaba, Matěj, Theo, Pekos, Kuba, Koťas, Filip
RA Brno: Tomáš, Lukáš, Jakub, Jirka, Maty, Justýna, Šimon, David
Body za nás:
PP: Seba 2x, Matěj 1x, Tom (RAB) 1x
KP: Koťas 2x
Trenéři: Petr Stehlík, Karel Pekos Pekáček, Slávek Anderle (RAB)
Ragby Zdar
Pekos, Petr

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace