Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Turnaj Zlínská valaška

Dne 23.4.2022 uspořádal náš klub tradiční turnaj Zlínská valaška za sponzorského přispění Zlínského kraje, města Zlín. M.Skyvy, pí. Žabčíkové a dalších.

Rugby turnaj žáků pro kategorie U6 – U12, který se konal v sobotu 23. 4. 2022, měl zahájení až v poledne, protože se před turnajem konalo školení rozhodčích MINIRUGBY pod vedením Martina Tůmy a Tonyho. Školení se zúčastnila řada trenérů a hráčů rugby z několika moravských týmů, nejen ze Zlína, ale např. z Vyškova, Olomouce a Brna.

Na turnaj bylo přihlášeno celkem 28 týmů, 12 v kategorii U8, 8 v kategorii U10 a 8 v kategorii U12. Celkem dorazilo přes 260 mladých rugbistů ze všech moravských rugby klubů: Havířov, Sokol Mariánské Hory, Olomouc, Vyškov, Dragon Brno, Brno Bystrc, Akademie Brno a samozřejmě Zlín, který měl vlastní tým v každé kategorii.

Cely turnaj byl doprovázen krásným počasím, organizace turnaje proběhla bez problémů a vše probíhalo k naprosté spokojenosti jak hráčů a trenérů, tak přítomných rodičů a fanoušků rugby. Při vyhlašování výsledků byla vidět na hráčích spokojenost s krásnou hrou, ale i únava, proto se všichni těšili na sladké odměny, které byly jednotlivým zástupcům týmů rozdány a následnou cestu domů. Věřím, že podzimní turnaj ve Zlíně proběhne na našem hřišti a uvidíme ještě větší počet týmů a mladých rugbistů.

Petr Stehlík U12.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace