• Old Boys
  • Ostatní
  • U6

Turnaj Vyškov U12

O nádherném první víkendu v květnu se U12 vydaly do Vyškova na třetí jarní turnaj a poslední možnou přípravu před Brno Cup.

V úplné sestavě, ale bez náhradníků jsme odehráli všechna utkání. Po dobře odehraném turnaji v Olomouci jsme hráče nechali hrát ve stejné sestavě na pozicích, kde se osvědčili.

V prvním utkání jsme změřili síly s Brno Bystrc a už od začátku to byl skvělý zápas. Kluci a holky předváděli krásné akce jak v obraně (čištění, skládky), tak i v útoku a vyhráli 5:1, kdy obdrženou pětku dostali až úplně na konci zápasu. Druhý zápas proti Ostravě byl z naší strany úplně jiný. Kanci usnuli na vavřínech a hned se to projevilo na předvedené hře. Nikdo neplnil to, co měl, a po tragickém výkonu v prvním poločase jsme prohrávali 0:2. Hra vypadala. jako kdyby jsme na hřišti byli poprvé. Po poločasové domluvě a hlasitém vysvětlení se Kanci zvedli  a předvedli super výkon a dotáhli to aspoň na remízu 3:3.

Třetí zápas s domácíma borcama byl odehrán skvěle a ve vysokém tempu. Po opravdu vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme obdrželi jednu pětku, kluci a holky zabojovali a ve druhém poločase Vyškov přejeli a vyhráli 4:1.  Tenhle turnaj byl skvělý  a myslím si, že všichni hráči si opět  sáhli na dno sil a podali skvělé výkony.

Všichni zúčastnění dostávají opět 1* a podtrženou za odhodlání a předvedenou hru. A děkujeme opět i rodičům Thea a Elli za dopravu, podporu a fotky/videa.

Sestava: 1.řada: Pepa-Filip-Vojta, 2. řada:  Albert-Ríša, mlýnovka - Elli, útokovka - Kája, útok – Theo-Kuba H.-Ben
Body: Theo 4x, Filip 3x, Kája 2x, Ben 1x, Albert 1x, Elli 1x