Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • Muži
 • U16
 • U14
 • U12
 • U10
 • U8
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar
 • U6
 • Ženy
 • U18

Turnaj v Brně na hřišti RC Bystrc

V sobotu 30.4. se naši nejmenší kanci zúčastnili turnaje v Brně RC Bystrc. Byla opravdu velká účast mužstev, v naší kategorii U8 jich přijelo dokonce dvanáct, takže se hrálo na dvě skupiny, my byli ve skupině B.

Musíme s velkou radostí zkonstatovat, že se našim U8 nevedlo vůbec špatně! Myslím si, že to bylo i tím, že jsme se sjeli jako tým. Jeli jsme oba trenéři osmiček - Radek i Marťa. Nemuseli jsme si půjčovat žádné hráče, nebo přiřazovat naše hráče jinam. Děti se tedy znaly, byly lépe sehrané a více je to  bavilo. Děkujeme rodičům a snad se nám to takto bude dařit i nadále.. ;)

Děti hrály s velkým nasazením hned od rána, skládaly a pokládaly pětky jedna radost! Celkem ve skupině odehrály pět zápasů a svého jediného přemožitele, Olomouc, našly až poslední pátý zápas. Skončili jsme druzí ve skupině. 

Všechny děti se snažily, ale přece jen bychom rádi vyzdvihli výkony některých hráčů, kteří hře a výhře přece jen přinesli o kus více položených pětek či skládek. Jsou to Anetka a Filda, naši nejkompaktnější hráči, kteří chvilkami pomohli i našim U10, když potřebovaly, protože neměly nikoho na střídání. Pochválit chceme ještě Vašíka a Terku, kteří se rozhoupali a začali se také prosazovat v pokládání pětek, pomáhali donést šišku do pětkoviště jako TÝM.

Poslední zápas o třetí místo, s druhým ve skupině A, byl již lehce nad naše síly a Vyškov nad námi vyhrál opravdu zaslouženě, takže jsme nakonec brali 4.místo. Ze dvanácti týmů super práce! :)

Celý den byl opravdu velmi vyvedený, děti makaly, snažily se, počasí vyšlo na jedničku. Více takových herních dní!
                                    
 Za U8 Marťa Š.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace