Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Turnaj Olomouc 22.4.2023 - U10-U12

Jak si vedli naši mladí kanci? Přečtěte si shrnutí turnaje v Olomouci, kterého se účastnily i naše dvě kategorie U10 a U12.

U10

Za krásného slunného dne jsme odjeli na turnaj do Olomouce v neuvěřitelném počtu 11 hráčů. Zimní příprava a zapracování nováčků sklidily úspěch a hned v prvním utkání porážíme domácí Olomouc 5:3. Skóre mohlo být větší, ale prostřídali jsme tým, aby si zahrál každý. Body obstarali: Theo Santo 2x, Jakub Strnadel 2x a premiérově i Bořek Růžička, který má po zimě největší progres.

Bohužel pauza 90 minut mezi utkáními se podepsala na vývoji druhého zápasu s RA Brno. Po 3 minutách je skóre 0:4 a náš A-tým dostal výprask, protože jim po prvním zápase narostla křídla. Tak jsme se spolu s  Radkem rozhodli okamžitě vystřídat kluky a poslat do utkání lavičku. Ta statečně bojovala a její skóre bylo 2:2, tedy prohra 6:2. Body: Theo Santo 1x, Peta Snášel 1x.

Třetí zápas tentokrát po 80 minutách jsme sehráli již s nohama na zemi a urvali remízu s Dragonem Brno 5:5. Body: Jakub Strnadel 1x, , Filip Juřík 1x, Theo Santo 3x.

Poslední zápas s Brno Bystrc byl závěrečným utkáním naší skupiny.  Statečně jsme se bránili náporu, ale nakonec prohráli 5:2. Body: Branko zvaný Buldozer 1x, Theo Santo 1x.

Závěrem chceme poděkovat všem hráčům za předvedený výkon. Bylo to super.

 David a Radek

U12

Ve své těžší skupině, tzv. “MAJOR“, naše U12 překvapily a zaskočily své soupeře. V konkurenci silných týmů se naši hráči neztratili – naopak získali cenná vítězství a respekt protihráčů. Pokud budou pokračovat v započatém trendu, dočkáme se od nich dalších a dalších úspěchů. Díky kanci a Rugby zdar!

Jirka, trenér U12

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace