Těžké utkání na Ostravské půdě. TJ Sokol Mar. Hory - RC Zlín 24:34 (10: 17)

V neděli jsme sehráli v Ostravě nejtěžší utkání téhle sezony. Od první minuty to byl vyrovnaný boj a hra se přelévala pravidelně po vzoru ,,každý chvilku tahá pilku".

Body Zlína - 10 Horák, 7Juřík D., 5 Azouzi, 5 Jandouš, 5 Sluštík, 2 Stoklásek

Domácí se ujali vedení hned ve druhé minutě, když nás dostali pod tlak díky obranému odkopu přes celé hřiště a následnému zaváhání v naší rozehrávce položili první pětku utkání. Následně jsme se trpělivou hrou roje dostali k vyrovnání. V dalších minutách jsme ubránili ataky soupeře a sami jsme do poločasu položili ještě dvě pětky. Domácí jen korigovali z trestného kopu na poločas 10:17. Ve druhé půli začala  opět přetahovaná. Začínáme náporem a po mlýnu před brankovištěm vedeme 10:22, pokládá mlýnová spojka. Hned po druhé minutě pokládá soupeř po našem zaváhání (neskládání) - 17:22. V 60. minutě opět skórujeme my, Sluštík obskakuje obránce. Jenže následně nezpracujeme výkop (asi poosmé v této sezoně, kdy je to potrestáno pětkou), soupeř toho využívá a v 63. minutě je to pouze 24:27. Naštěstí se můžeme spolehnout na výbornou hru roje a ,,Polda" si dochází pro svou druhou pětku v utkání a v 70.minutě je to 24:34. Jenže to není vše, soupeř nás dostává pod tlak - Holba dostává za nebezpečnou vysokou skládku červenou kartu. Za další tři minuty je po druhé žluté kartě vyloučen Stoklásek a dohráváme již poněkolikáté ve 13. Naštěstí soupeř měl již málo času i sil a my jsme se ubránili.

Sestava Zlína - 1Horák,2Soukup,3Holba,4Pechal,5Kocháň J.,6Mrlík,7Kocháň O.,8 Geldmacher, 9 Jandouš, 10 Zuzaník,11 Azouzi,12 Sluštík,13 Juřík ml.,14 Končák,1 5Stoklásek
Náhradníci - 16 Zemanovič,17Juřík st.,18 Láník,19 Hejmala ml.,20 Břešťák,21 Prokop,22 Peterka