Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Těsná prohra U18

Junioři společenství Zlín/Olomouc odehráli v neděli 23.4.2023 ve Zlíně vyrovnané a trochu nešťastné utkání s týmem RC Praga.

Společenství ZL/OL vs RC Praga 31:32 (12:17).

K utkání jsme měli k dispozici 18 hráčů, z toho 8 ze Zlína: Jan Šperka, Matěj Jaroněk, Ondřej Milink, Filip Gajdošík, David Štourač, Ondřej Číž, Jakub Číž, Tomáš Přibyl. Hned při rozcvičení se však ukázalo, že Tomáše Přibyla nepustí do hry zraněný kotník z předešlého utkání proti Celtiku Vídeň.

Toto utkání bylo podle očekávání hodně vyrovnané i nervózní. Jak se později ukázalo, o vítězství hostů rozhodly naše chyby, resp. některá špatná rozhodnutí v herních situacích, jako ponechání si míče oproti přihrávce na lépe postaveného spoluhráče nebo riskantní přehození místo odkopu z vlastní 22m. Po takových chybách soupeř postupně navyšoval své vedení a ani náš mohutný závěr nestačil na dorovnání skóre. Poměr pětek skončil ve prospěch našeho společenství Zlín/ Olomouc 5:4. Možná našim juniorům k obratu chybělo ještě 5 nebo 10 minut, ale to je pouze kdyby...

Body ZL/OL: Gajdošík (ZL) 10 (2P), Švec (OL) 10 (2P), Fišara (OL) 6 (:3KPP), Hájek (OL) 5 (P).

Kompletní fotogalerie: https://zlinrugby.rajce.idnes.cz/U18_Zlom-Praga_23.4.2023/

Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace