Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Spol. Olomouc/Zlín U18 získalo první bod do tabulky

V neděli 12.5.2024 odehráli naši junioři ve Zlíně domácí utkání proti Společenství Slavia/Petrovice.

Spol. OL/ZL ve Spol. Sla/Pet 32:53 (8:24).

Společenství Olomouc/Zlín U18 mělo na soupisce k utkání jen 15 hráčů včetně kadetů, z nichž dva mohli nastoupit jen na poločas, protože den předtím hráli za svou kategorii U16 a soutěžní řád jim větší víkendovou zátěž neumožňuje. Ze Zlína byli k dispozici pouze čtyři hráči: Matěj Jaroněk, Honza Šperka, Ondřej Milink a Jakub Číž.

Do utkání (2x 35´) jsme tedy nastoupili ve 14 hráčích, náš soupeř sportovně také postavil jen 14 hráčů. Hra byla docela otevřená, divácky atraktivní a duel byl bodově bohatý, celkem v něm padlo 14 pětek, 6 kopů po pětce a 1 drop gól. A navrch také žlutá karta pro jednoho ze soupeřů za nebezpečnou skládku.

I když Společenství Sla/Pet bylo o něco aktivnější a v útoku nebezpečnější, naši hráči v žádném případě nehráli „druhé housle“ a soupeře také velmi potrápili. Ještě 9 minut před koncem utkání byl nadějný stav 32:36. Bohužel v závěru nám soupeř bodově odskočil. Nicméně naši junioři položili celkem 5 pětek a dosáhli tak na ofenzivní bonusový bod za položení čtyř a více pětek.

Sestava Spol. OL/ZL: Šperka, Gajdoš, Pospíšil, Kocourek, Jaroněk, Novotný, Todorov, Milink, Švec, Neudörfler,  Václavík ©, Luc, Knápek, Hála.
Body Spl. OL/ZL: Knápek a Číž po 10 (2P), Hála 9 (P, 2KPP), Švec 3 (DG).
Pětky: 5:9.
Rozhodčí: Opletal

I přes prohru trenéři ocenili naše hráče za ofenzivní pojetí hry a bojovnost až do konce utkání.

Fotogalerie  ZDE.

Příští neděli 19.5.2024 se opět představí junioři OL/ZL v domácím utkání ve Zlíně proti týmu RC Praga Praha. Výkop je ve 13 hodin.

Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace