Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Spol. Olomouc/Zlín U18 utržilo těžkou prohru s Říčany

V neděli 14.4.2024 odehráli naši junioři v Olomouci domácí utkání s jedním z favoritů na titul Mistra ČR týmem RC Mountfield Říčany.

Spol. OL/ZL 3:101 (0:47)

Společenství Olomouc/Zlín U18 mělo na soupisce k utkání jen 15 hráčů včetně dvou kadetů, kteří mohli odehrát za juniory jen jeden poločas. Ze Zlína bylo k dispozici těchto pět hráčů: Honza Šperka, Jan Antonín Jurášek, Jakub Číž, Ferdinand Váňa a Ondřej Milink.

Říčanští hráči si s trochou nadsázky udělali v neděli trénink proti sparingpartnerovi OL/ZL. Vyzkoušeli proti našemu týmu různé herní varianty a ukázali, jak lze hrát pěkné rugby. Předpokladem k tomu je samozřejmě dostatečný počet hráčů v týmu, což Říčany mají, a bohužel náš společný tým ne. Našim hráčům ale v žádném případě nelze upřít snahu a bojovnost v utkání, nicméně herní kvalita byla jednoznačně na straně soupeře. Bohužel se tedy dosažené body Říčan vyšplhaly až na trojciferné skóre, ale aspoň čestné tři body zaznamenali z trestného bodu i naši hráči.

Sestava viz zápis utkání.

Fotogalerie zde: https://www.rajce.idnes.cz/zlinrugby/album/u18zlomvs-ricany14-4-2024

Příští kolo 21.4.20234 odehraje Spol. OL/ZL na půdě dalšího z favoritů – v Praze na Tatře Smíchov.
Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace