Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Rugby Camp Štěrkoviště

Poslední týden v srpnu prožilo 36 mladých ragbistů spolu se sedmi trenéry intenzivní přípravu na novou sezonu ve stylu Six Nations Tournament.

Naposledy náš klub zorganizoval dětský pobytový tábor v roce 2008, a to pod vedením Dana Chytila. Letos se mladí zlínští rugbisté vrátili do Otrokovic na Šterkáč po 13 letech. Tábor jsme připravovali už od zimy. Všem nám neskutečně chybělo rugby, tým a zápal pro stejnou věc. Vše se nakonec vydařilo, a tak 23. srpna začalo pětidenní klání mezi týmy Francie, Anglie, Irska, Itálie, Skotska a Walesu.

Naše týmy byly složeny od těch nejmladších z kategorie U8, 10 až po ty starší z kategorií U12, U 14, ale i U16. Nechyběl ani náš dívčí tým Tygřic!

Klobouk dolů před všemi účastníky, kteří denně absolvovali ranní aktivaci, 2x trénink a ještě měli chuť sbírat body do táborového turnaje. Hlavně trenéři objevili v našich hráčích skryté talenty: na lumpárny, pomoc, zpěv u táboráku, ale především tanec. Ačkoli zlínský klub poněkud pokulhává za olomouckými tanečními výkony, mohli bychom se v klidu přihlásit do příští Star Dance. Mrkněte na videa, nemám pravdu?

Děkujeme všem trenérům, kteří věnovali svůj volný čas svým svěřencům. Velký dík patří také Danu Benešovi z Unie, který s námi pobyl a pomohl se našim hráčům zdokonalovat. Tento kemp utužil partu mladých lidí. Starší neváhali pomáhat mladším a vůbec jsme se všichni více poznali. A myslím si, že i díky kempu naše kategorie U 8, 10 a 12 měly tak skvělé výsledky na hřišti v prvním turnaji sezony.

Chcete-li se dozvědět víc, mrkněte do naší galerie zážitků.ZDE.

Rugby zdar! Táborníci!

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace