• U6
  • Ženy

RCZ-RC Vyškov 17:53

První podzimní střetnutí s extraligovým RC JIMI Vyškov.

V sobotu jsme vstoupili prvním utkáním do podzimního poháru. Na svém hřišti jsme přivítali několikanásobné mistry ČR z Vyškova. Jelikož se nám nepodařilo odložit utkání prvního kola s Dragonem (kontumace), zahájili jsme sezonu až druhým kolem.
Úvod utkání byl rozpačitý a obě mužstva začala bez obran a v 10. minutě byl stav 5:10 pro hosty. Poté Vyškov nedotáhl několik akcí a nevyužil našeho nepřesunování v obraně. Až v 25. minutě skoruje Vyškov, my vzápětí kontrujeme 12:17. Tohle slibné skóre bohužel nevydrželo do poločasu a hosté v posledních třech minutách položili dvě laciné pětky po naší nedůrazné obraně (12:29).
V úvodu druhé půle přidal Vyškov další pětku. Poté se hra vyrovnala a každému týmu vyšlo po jedné akci (17:43). V závěru přidal soupeř ještě dvě pětky, kdežto my jsme naše slibné akce už nedotáhli. RCZ-RC Vyškov 17:53; pětky 3:9.

Proti favorizovanému soupeři jsme herně celkem obstáli, i když skóre je kruté. Srážely nás chyby a nedůraz v obraně. Toto musíme do příštího utkání na Slavii zlepšit.

Body Zlína: Jandouš 5, Azouzi 5, Geldmacher 5, Škrobák 2
Sestava Zlína: 1 Horák, 2 Kocháň J., 3 Holba, 4 Škrobák, 5 Pechal, 6 Kocháň O., 7 Mrlík, 8 Geldmacher, 9 Jandouš, 10 Hejmala ml., 11 Azouzi, 12 Juřík, 13 Sluštík, 14 Landt, 15 Prokop.
Střídali: Zemanovič, Soukup, Krajčovič, Stoklásek L.