Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Radek Pristach slaví 60!

Člen našeho klubu a bývalý hráč Radek Pristach oslaví 28.3.2023 své kulaté šedesáté narozeniny!

Radek začínal s rugby v žákovských kategoriích v Břeclavi, odkud pochází. Pak se kvůli studiu a práci přestěhoval do Zlína, kde založil rodinu. Samozřejmě zde pokračoval i v rugby - v osmdesátých letech minulého století hrával Radek, zvaný „Bojan“, v našem tehdejším seniorském ligovém týmu na křídle. Před několika lety se Radek ještě objevoval na hřišti ve veteránském týmu Moravských orlů, dnes se pak pravidelně zúčastňuje fotbálků Old boys, kde si stále udržuje dobrou fyzičku.

Oslavu pro rugbisty uspořádá Radek v tradičním Old boys termínu ve středu 29.3.2023 v klubovně Rugby Clubu Zlín. Všichni jste zváni!

DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace