Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

První utkání jara kadetům nevyšlo

Společenství Zlín + Olomouc kategorie U16 odjelo v sobotu 25.3.2023 na úvod jarní sezóny do Vídně k přátelskému utkání s kadety RU Donau Wien.

RU Donau Wien – Spol. ZL/OL 79:0 (29:0).

Ze Zlína se zúčastnili tohoto utkání čtyři hráči: Tomáš Hrnčíř, Jan Antonín Jurášek, Vojtěch Zuzaník a Dominik Stehlík. Olomouckých hráčů bylo naštěstí dvanáct, takže jsme mohli odehrát utkání v plném počtu.

Utkání hrané na 2x 30 minut však bylo od samého začátku „hrou na jednu bránu“. Domácí byli evidentně sehranější a takticky i technicky vyzrálejší než náš složený tým. Naši hráči zaostávali především v obraně – opět se potvrdilo tolikrát omílané, že bez kvalitních skládek se nedá vyhrát…

V ofenzivě se snažili naši hráči uspět alespoň jednou, abychom neodjeli s nulou, nicméně soupeř si některé naše nadějné akce pohlídal a skórovat nám nedovolil.

Děkujeme týmu RU Donau Wien za pozvání, za hru i za následné pohoštění. Hlavní organizátor Philipp Mittnik od nás samozřejmě dostal pozvání k odvetnému utkání U16 buď ještě na konec této sezóny, nebo na tu příští.

Jsme rádi, že se naši kadeti i přes vysokou prohru trochu rozehráli a budou v nadcházející sezóně úspěšní. Náš společný tým jsme totiž přihlásili do nižší výkonnostní skupiny B, kde se potkají s dalšími společenstvími: Přelouč+Babice, Havířov+Mar.hory, AMMOR a Tatrou B, se kterými odehrají jistě vyrovnanější duely než ve Vídni.

První utkání nás čeká již tuto sobotu 1.4.2023 ve 12h ve Zlíně právě proti rezervnímu týmu Tatry Smíchov.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace