Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Přesvědčivý výkon mužů proti Ostravě

11.10.2020 RC Zlín – TJ Sokol Mariánské Hory 51:8 (22:3)

Vstup do zápasu nám vyšel skvěle, kdy už ve čtvrté minutě pokládáme pětku (Juřík P.) a kop po pětce je úspěšný (Škrobák). Za chvíli nám na to odpovídá Ostrava úspěšným trestným kopem. Dále jsme však určovali změnu skóre jen my. Do poločasu jsme položili další 3 pětky (Holba 13‘, Juřík P. 25‘, Sluštík 28‘). Bohužel kopáči neměli svůj den. Neproměnili jsme ani jeden kop po těchto pětkách.

V závěru první půlky byl ještě dočasně vyloučen hráč soupeře. Početní převahy jsme však nevyužili. Naopak jsme si začali místo vlastní hry více všímat soupeře. V polovině hracího času bylo skóre 22:3.

Na začátku druhé půle se nám také nevyhnula žlutá karta. Náš tým se však vrátil ke své hře, a tak skóre začalo opět narůstat (Sluštík 57‘, Juřík P. 60‘, Zuzaník 65‘). Po poslední pětce se nám podařilo i prokopnout háčko (Škrobák). V této části hry pokládá také soupeř svou „povinnou“ pětku (Marek 68‘) ovšem bez úspěšného kopu na háčko.

Tabule ukazovala stav 39:8. Závěr jsme si však pohlídali a přidali jsme ještě dvě pětky (Prokop 73‘ a Sluštík 80‘). Hru ukončil úspěšný kop po pětce (Zuzaník 80‘) a skóre se zastavilo na stavu 51:8.

Ve druhé půlce se nám podařilo zkompletovat dva hattricky. Konkrétně se o to zasloužili legenda Petr „Žufan“ Juřík a zástupce o poznání mladší generace David Sluštík. Bohužel tomu nemohli být svědkem diváci, jelikož z nařízení vlády probíhal zápas bez diváků. Pár skalních fanoušků se však našlo, museli ale sledovat zápas přes plot.

Muži prodloužili sérii výher na celkový počet 4 a díky lepšímu skóre se posunuli do čela tabulky. Bohužel díky situaci kolem COVIDu se nemohlo sehrát odložené utkání proti Petrovicím, které by bylo spravedlivým soubojem o čelo tabulky. Dále jsou přerušeny všechny soutěže, nemůžeme společně trénovat a vypadá to, že sezóna se už nedohraje. Neuskuteční se tak ani premiérový výjezd na Šumavu do Nýrska.

Jak bude pokračovat sezóna momentálně nikdo neví. Možná se už letos vůbec hrát nebude.

Sestava:
1 Kocháň, 2 Soukup, 3 Holba, 4 Smiřický, 5 Pechal, 6 Zemanovič, 7 Juřík P., 8 Hubáček ©, 9 Jandouš
10 Zuzaník, 11 Reisch, 12 Sluštík, 13 Končák, 14 Škrobák, 15 Prokop
Střídali: 16 Peterka (38‘ za Kocháně), 17 Warzel, 18 Láník, 20 Stoklásek L. (75‘ za Končáka), 22 Kotík (75‘ za Škrobáka)

Body a karty
Juřík P. - 15 (3xP)
Sluštík - 15 (3xP)
Zuzaník - 7 (P a KpP)
Holba - 5 (P)
Prokop - 5 (P)
Škrobák - 4 (2xKpP), žlutá karta
 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace