Poslední turnaj sezony U10 na hřišti Dragonu Brno

Za krásného slunného dne se uskutečnil poslední turnaj na hřišti Dragonu Brno.

Odjeli jsme v hojném počtu 10 dětí a za doprovodu rodičů.Turnaje se bohužel nezúčastnil Vyškov ani Ostrava a tak jsme hráli jen 3 zápasy 2 x 7 minut.  .

Hned první zahajovací zápas jsme sehráli s domácím výběrem. Byl to super výkon od úplně všech hráčů, kteří předvedli krásnou hru jak v útoku, tak v obraně, kde musím pochválit Fildu Hlaváčka za perfektní skládku zezadu a zachránění remízy 3:3.

Body: Vašek 2x , Kuba 1x

Druhý zápas jsme začali dost špatně a po prvním poločase jsme prohrávali 4:1. Ale po poločasovém rozhovoru s týmem, kde jsme řekli, co a jak dělají špatně a ať se na to zaměří, KANCI zabrali a obrátili výsledek a vyhráli  9:4.

Body: 1 x Vašek, Branko, Filda H., Filda J., Ellis,  Theo 2x a Kuba 2x

Turnaj i celou sezonu jsme uzavřeli zápasem s Bystrcí. Zápas to byl vyrovnaný, dokud nám nedošly síly - prohra 1:7. I když výsledek je hrozivý, tak většinu zápasu to bylo o bod, ale v posledních 3 minutách nám kluci z Bystrce utekli o parník (Pozn.s velkým náskokem :-))

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat za podporu rodičů v hledišti a Martině Peterkové za fotky .

Tento turnaj ukázal obrovský progres všech hráčů za celou sezonu a my jim tímto děkujeme za předvedené výkony.