Odvetné utkání Iuridica/Říčany B versus Zlín

K odvetnému utkání poháru ČRU v Chrášťanech jsme nastupovali s odhodláním zvítězit, potažmo ještě zvrátit výsledek z prvního utkání. Bohužel zázraky se dějí zřídka.

Iuridica/Říčany B - RCZ 43:12 (19:5) pp: 7:2

V samotném utkání jsme tahali za kratší konec. V úvodu utkání se obě mužstva předháněla v nepřesnostech, s tím rozdílem, že soupeř některé naše chyby dokázal potrestat pětkou. Nám se podařilo ohrozit brankoviště domácích až v závěru poločasu položením Radka Holby po rozehraném trestném kopu, kterému předcházel průnik Denise Juříka. To bylo z naší strany v první půli vše. Stav 19:5.

V podobném duchu pokračoval i 2. poločas. Soupeř navyšoval poklidně vedení až do stavu 43:5. Nám se povedla za celý poločas zase jen jedna akce, kdy jsme pět minut před koncem po souhře celého týmu korigovali výsledek na konečných 43:12 (pokládal Azouzi). Tato akce nám ukázala, jak jsme měli hrát celé utkání, bohužel po většinu utkání nám chyběl větší důraz, přesnost a herní i fyzické schopnosti.

Jestli nechceme končit podzim bez vítězství, je třeba se připravit na příštího soupeře, kterým bude už tuto neděli domácí RC Přelouč.

Body RCZ: Holba 5; Azouzi 5; Juřík 2

Sestava RCZ: 1 Soukup, 2 Hubáček, 3 Holba, 4 Břešťák, 5 Škrobák, 6 Mrlík, 7 Stoklásek, 8 Geldmacher, 9 Jandouš, 10 Kotík, 11 Azouzi, 12 Juřík, 13 Sluštík, 14 Landt, 15 Končák.

Střídali: Peterka, Drábek, Pavelka (nová posila z Přelouče)