Mladí kanci na turnaji v Havířově získali 1.místo!

Kanci  U12 se v sobotu 28. 5. 2022 zúčastnili turnaje v Havířově.

Byli jediná kategorie ze Zlína, protože naši kanci U8 a U10 byli na sporťáčku. Sporťáček se konal na našem hřišti a naše mladší kategorie návštěvníkům akce ukazovaly rugby, aby se rozšířily řady našich hráčů.
Na turnaji byla opět hojná účast. Přijeli jsme s 15ti hráči, takže jsme měli nejen dostatek na střídání, ale někteří naši hráči pomohli i Akademii Brno U12. Ta přijela pouze s  9 hráči. Přestože byla minulý víkend naše hra mnohem lepší, organizovanější a s lepší disciplínou, vyhráli jsme všechna 4 utkání a získali první místo v kategorii U12. Hráli jsme sice velmi bojovné rugby, ale vítězství byla náročná a vydřená, naštěstí soupeři dělali více chyb než naši kanci.

Děkuji za účast rodičům, kteří pomohli s dopravou a opět skvěle fandili.