Krutá prohra na Slávii

Ve značně "ořezané" sestavě pouze se 17 hráči odjeli muži RC Zlín k utkání na Slávii.

RC Slavia  - RC Zlín 122:0 (61:0).

Favorit I.ligy a aspirant č.1 na postup do Extraligy měl plnou sestavu včetně reprezentantů a od samého začátku kontroloval průběh hry. Už v poločase bylo skóre výmluvné 61:0. Víceméně až v posledních deseti minutách utkání jsme si vytvořili několik šancí k položení, bohužel bez úspěchu.

V utkání se naštěstí nikdo nezranil a teď ho musíme hodit za hlavu a soustředit se na udržení čtvrté nebo lépe třetí příčky tabulky zajišťující účast v I.lize i v příští sezóně. Týmy na pátém a šestém místě totiž čeká nevyzpytatelná baráž s nejlepšími dvěma týmy II.ligy.

Hned příští víkend zajíždíme na hřiště Brna Bystrce, která je zatím v tabulce poslední.

Věříme, že se už do sestavy vrátí zranění hráči. Hraje se v sobotu 13.4.2024 ve 14 hodin.
Sestava a průběh utkání viz přiložený Zápis utkání.