Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Kadeti vyhráli v Přelouči

Až v pátém utkání Společenství Zlín/Olomouc U16 konečně vyhrálo.

Společenství Přelouč/Babice vs Spol. Zlín/Olomouc  7:29 (0:15). P 1:5

V sobotu 22.10.2022 proběhlo v Přelouči za mírného deště utkání kadetů U16 mezi dvěma společenstvími  - domácím Přelouč/Babice a hostujícím Zlín/Olomouc. K dispozici jsme měli 17 hráčů - 10 z Olomouce a 7 ze Zlína: Vojta Zuzanik, Ferda Váňa, Dominik Stehlík, Vojta Kuna, Tomáš Hrnčíř, Jan Antonín Jurášek a Matěj Jaroněk.

Toto utkání hlavně zásluhou deštivého počasí nebylo moc pohledné, hráči obou týmů vytvořili množství technických chyb. S terénem i se soupeřem se líp vypořádali naši kadeti, když dokázali položit pětku třikrát v prvním a dvakrát ve druhém poločase. Domácím rozhodčí přisoudil jednu trestnou pětku za složení jejich hráče bez míče těsně před brankovištěm při následování pokopnutého míče. O našich pět pětek se postarali tři hráči: dvakrát položili kapitán týmu David Václavík (OL) a Vojta Kuna (ZL) a jednou Ferda Váňa (ZL).

Toto vítězství určitě naše hráče povzbudí před posledním utkáním podzimu, které se bude hrát za 14 dní v Havířově se společenstvím Ostrava/Havířov.

Dan Chytil

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace