Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Kadeti vyhráli i čtvrté utkání

K poslednímu patnáctkovému utkání Rugby cupu U16 odjel tým RC Zlín do Přelouče, kde se střetli s RC Babice – týmem složeným z hráčů Babic u Říčan a Přelouče.

RC Babice – RC Zlín 0:45 (0:19)

Domácí měli na soupisce 14 hráčů, Zlín odjel do Přelouče s 15 hráči. Po dohodě trenérů jsme hráli 13 vs 13 hráčů bez rváčků.
Po celou dobu utkání poměrně hustě pršelo, což samozřejmě nenahrávalo technické hře a míče padaly oběma týmům více než jindy.
Naši hráči od začátku hráli zodpovědně a skvěle ubránili urostlejší hráče Babic. No a přestože hra vypadala opticky vyrovnaná, naši kadeti byli mnohem efektivnější v ofenzivě. Dokonce proti váhové přesile soupeře mnohokrát uspěli i v otevřených mlýnech (rucky) a získávali jeho míče.
V zápase jsme dokázali celkem sedmkrát položit – 3x v prvním a 4x ve druhém poločase. Kopy po pětce proměnili naši hráči pětkrát ze sedmi pokusů.

Sestava RC Zlín:
1 Luboš Řeha, 2 Matyáš Jurásek, 3 Ondra Kadlec, 4 Albert Kršák, 5 Jirka Břečka, 8 Tonda Kadlec, 9 David Štourač, 10 Dan Landt, 11 Jakub Vyoral, 12 Filip Gajdošík, 13 Albert Váňa ©, 14 Marek Ponížil, 15 Tomáš Dittrich.
Střídal: Tomáš Přibyl, Tomáš Picek.
Body Zlína: Váňa 11 (P, 3KPP), Gajdošík 10 (2P), Štourač, Kršák, Kadlec A. a Landt po 5 (P), Dittrich 4 (2KPP).
Pětky 0:7.


Trenéři: Daniel Chytil, Tomáš Vyoral
Rozhodčí: Jiří Livers


Fotogalerie z utkání ZDE


Kadeti RC Zlín odehráli po covidové nucené pauze na jaře ve zkrácené náhradní soutěži RUGBY CUP U16 čtyři utkání a všechny vyhráli! V šestičlenné skupině B postupně porazili doma Olomouc 36:10, venku Mariánské Hory 31:22, doma Petrovice 43:17 a nyní venku Babice 45:0. Nestřetli se tedy pouze se Spartou, což mohlo být další zajímavé utkání pro tento vyvážený tým ročníků 2004 a 2005.
Příští týden se však ještě náš tým U16 zúčastní v Brně Bystrci MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V RAGBY 7s – 2020. Jedeme na tento turnaj bez jakéhokoliv očekávání, bude to pro kluky prodloužení sezóny pro radost ze hry… 

Dan Chytil
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace