Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Kadeti RC Zlín zaslouženě vyhráli s Ostravou

28.10.2019 Zlínská U16 vyhrála v sobotu 26.10.2019 i své druhé domácí utkání po pěkném výkonu.

Ostravské Mariánské Hory přijely do Zlína v neúplné sestavě se 14 hráči, a protože nás bylo 16, půjčili jsme jim jednoho hráče, abychom mohli hrát 15 vs 15.

RC Zlín – TJ Sokol Mar.Hory 29:14 (12:7)

V utkání jsme hráli od začátku docela pěkné ragby, uhráli jsme si své standardní situace a dobře čistili i rucky. V prvním poločase jsme dali dvě pětky – první po mlýnu na 5m a rozehrání na pravé křídlo pokládal Kuba Vyoral, druhou po hezké akci asi z poloviny hřiště a přihrávkách (některých i offloadem ve skládce) pokládal Alby Váňa. Po té druhé sám proměnil i konverzi. Dostali jsme však také pětku - po rozehraném trestném kopu ve 22m pronikl ostravský hráč až do brankoviště cca přes tři naše hráče.

Ve 2.poločasu jsme položili ještě třikrát a všechny tyto pětky donesl do brankoviště Dan Landt. Jednou proměnil konverzi Alby. Ostravští Sokoli nám však také jednou položili, když využili naší ztráty míče po předhozu a po několika následných fázích skórovali na křídle.

Náš výkon byl obstojný a zlínští kadeti zaslouženě slaví druhé podzimní vítězství.

Sestava ZL: Tomáš Přibyl, Matyáš Jurásek, Ondřej Doležel, Marek Macháň, Albert Kršák, Filip Gajdošík, Ondřej Číž, Tonda Kadlec, David Štourač, Albert Váňa ©, Tomáš Zedník, Tomáš Dittrich, Jáchym Koutný, Jakub Vyoral, Daniel Landt.

Za Ostravu hrál na křídle zlínský Tadeáš Vyvlečka.

Body ZL: Landt 15 (3P), Váňa 9 (P, 2KPP), Vyoral 5 (P).

Pětky: 5:2.

Již tuto sobotu 2.11.2019 ve 13,30h zakončí naše U16 podzimní sezónu opět domácím utkáním proti Vyškovu.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace