Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Kadeti RC Zlín si ještě prodloužili podzimní sezónu

Přestože už zlínská U16 považovala utkání s Bystrcí za ukončení podzimu, přijali jsme ještě nabídku Dragonu Brno k prodloužení sezóny odehráním vzájemného utkání v Brně.

RC Dragon Brno – RC Zlín 34:12 (17:12)

Dragon Brno hraje stejně jako Bystrc celostátní soutěž, a tak pro naše hráče mělo být toto utkání dobrou prověrkou naší výkonnosti.

Utkání začali domácí aktivně a během 15 minut nám položili tři pětky. Pak se však naši kadeti osmělili a do přestávky byli lepším týmem. Vytěžili jsme z toho však „jen“ dvě pětky. Pokládali Dan Landt a Tonda Kadlec, jednu konverzi přidal Albert Váňa.

Po přestávce jsme pokračovali ve slibném výkonu, ale nedotáhli jsme ani jednu akci k položení. Největší z nich bylo několikafázové obléhání dragonského brankoviště snad 1m od čáry a také útok po pravém křídle se špatným řešením v podobě pokopu, přičemž jsme byli v přečíslení 3 vs 2. No a v poslední čtvrtině utkání jsme udělali několik chyb, které Dragon trestal dalšími třemi pětkami.

Utkání určitě splnilo očekávání a ukázalo nám, že se dá hrát i se silnějšími soupeři, avšak je nutné se vyvarovat zbytečných chyb.

V utkání nastoupilo v našem týmu několik nováčků, kteří se neztratili a do budoucna snad budou platnými členy, kteří doplní naši soupisku.

Sestava ZL: Tomáš Přibyl, Marek Macháň, Ondřej Kadlec, Tonda Kadlec, Jiří Břečka, Ondřej Číž, Daniel Landt, Filip Gajdošík, David Štourač, Albert Váňa ©, Tomáš Zedník, Tomáš Dittrich, Jáchym Koutný, Tadeáš Vyvlečka, Jakub Vyoral.

Střídal nováček Luboš Řeha.

Body ZL: Landt, Kadlec po 5 (P), Váňa 2 (KPP).

Pětky: 6:2.

V rámci zimní přípravy bychom chtěli odehrát 2 – 3 přípravná utkání na umělé trávě – předběžně jsme domluveni s Olomoucí, Daragonem a snad i s Bystrcí.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace