Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Kadeti prohráli na Pragovce

Další utkání odehrála kategorie U16 v sobotu 10.10.2020 v Praze proti týmu Pragy.

K utkání přijelo vlakem 11 hráčů Zlína a 5 hráčů Vyškova. V utkání, ve kterém po celou dobu poměrně vydatně pršelo, byli domácí aktivnější, ihned využívali každou naši chybu k protiútokům a postupně navyšovali skóre.
 

RC Praga – RC Zlín 56:0 (34:0)

Náš složený tým byl pochopitelně méně sehraný než domácí tým – ztráceli jsme spoustu svých autů, ale propadali jsme hlavně v individuální obraně 1 vs 1 – špatné skládání vedlo k mnoha pětkám soupeřů. Škoda, že naši hráči bohužel žádný ze svých ofenzivních pokusů nedotáhli ani k jednomu položení. Video z celého utkání nám poskytli Pragováci, link je ZDE.
Fotogalerie pak ZDE.
 

Sestava RC Zlín: 1 Řeha Lubomír, 2 Jurásek Matyáš Filip, 3 Šperka Jan, 4 Břečka Jiří, 5 Přibyl Tomáš, 6 Skaličan Kevin (VY), 7  Gajdošík Filip, 8 Jaroněk Matěj, 9 Štourač David, 10 Novák Šimon (VY), 11 Milink Ondřej, 12 Bartošek Pavel (VY), 13  Číž Ondřej, 14 Bastl Radim (VY), 15 Číž Jakub.
 

Střídal: Grepl Samuel Jiří (VY)

Pětky 10:0.

Trenér: Daniel Chytil
Rozhodčí: Petr Juřica

Po tomto utkání nám bohužel kvůli Covidu vláda zastavila sezónu, takže nevíme, jestli se ještě letos něco odehraje…

Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace