Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar
 • U6
 • Ženy

Kadeti pouze remizovali

Spol. ZL/OL vs AMMOR 12:12 (12:12).

Společenství Zlín/Olomouc kategorie U16 nevyužilo v sobotu 22.4.2023 domácího olomouckého prostředí a nesplnilo roli favorita proti složenému týmu AMMOR. Tento tým je složený z několika českých klubů Plzeň, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Liberec nebo České Budějovice a schází se k tréninku pouze několikrát v měsíci.

Náš tým byl složený z 22 hráčů, z nichž 8 bylo ze Zlína: Dominik Stehlík, Jan Antonín Jurášek, Vojta Zuzaník, Ferdinand Váňa, Vojta Kuna, Marek Jaroněk, Tomáš Kotík a Tomáš Hrnčíř.

Utkání začalo možná překvapivým náporem hostů, který naše hráče trošku zaskočil. Možná podvědomě také soupeře podcenili a výsledkem toho byly dvě obdržené pětky po 17 minutách hry. Nutno však říct, že soupeř byl lepší ve skrumážích, lépe čistil své míče a naši hráči si s tím nevěděli rady. Také v obraně jsme tradičně chybovali a špatně skládali. Naštěstí ještě do poločasu položili naši hráči také dvě pětky a utkání vyrovnali na 12:12.

Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ale bohužel žádná z našich akcí neskončila položením pětky. Ovšem i soupeř byl  nebezpečný a mohl také skórovat. V poslední akci utkání jsme měli vítězství ve svých rukou,  náš útok byl v  přečíslení 3 na 1, ale o našem nezdaru rozhodla technická chyba - předhoz našich hráčů.

Utkání tak skončilo poločasovým výsledkem 12:12.

Body ZL/OL: Balcárek (OL), Kuna (ZL) po 5 (P), Hála (OL) 2 (KPP).

Příští víkend zajíždí kadeti společenství Zlín/Olomouc do Havířova, kde by měli napravit reputaci a nad společenstvím Havířov/Mariánské Hory snad zvítězí. 

Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace