Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar
 • U6
 • Ženy

Kadeti odehráli první utkání podzimu

I letos na podzim jsou všechna utkání mládežnických kategorií sice oficiální, ale nesoutěžní. O mistra ČR se pak bude hrát až na jaře a každý tým si zvolí výkonnostní úroveň dle svého uvážení.

Zlínská kategorie U16, která se letos spojila s Vyškovem, odehrála své první utkání doma proti Olomouci.

RC Zlín – RC Olomouc 35:53 (20:17)

Utkání mělo dosti divoký průběh, hra se přelévala ze strany na stranu, a spokojení diváci viděli celkem 16 pětek. To sice nesvědčí o kvalitní práci v obranné činnosti, ale aspoň bylo utkání dramatické :-). V prvním poločase sice naši kadeti vždy dotahovali náskok soupeře, ale v poslední akci položili pětku po rychlém rozehrání trestného kopu a tuto část hry vyhráli.

V prvních devíti minutách druhé půle však Olomouc dokázala třikrát po sobě položit, a i když pak pětky pokládaly střídavě oba týmy, náskok si hosté udrželi až do konce.

Naše hra nebyla špatná, hráči hráli s chutí, jen párkrát selhala individuální obrana, což ovšem ve vyrovnaných utkáních rozhoduje o vítězství či prohře. Škoda, že se v průběhu utkání zranili dva hráči našeho týmu, ale zranění snad nejsou vážná. Věřme tedy, že vzájemná souhra tohoto složeného týmu se ještě zlepší. Napomoci by tomu měly spojené čtvrteční tréninky střídavě jednou týdně ve Zlíně a ve Vyškově. Tento čtvrtek zajíždíme na trénink do Vyškova.

Sestava RC Zlín:

Bastl Radim (VY), Břečka Jiří, Číž Ondřej, Doležel Ondřej, Gajdošík Filip, Grepl Samuel (VY), Husár Lukáš (VY), Jaroněk Matěj, Jurásek Matyáš Filip, Koutný Jáchym, Laidorf Jiří (VY), Milink Ondřej, Paška Martin, Přibyl Tomáš, Řeha Lubomír, Šperka Jan, Štourač David, Zukal Rostislav (VY).

Pětky 7:9.

Trenéři: Tomáš Vyoral, „Pery“ Husár (VY), Daniel Chytil

Rozhodčí: Jiří Jíša

Příští sobotu čeká náš tým U16 utkání v Brně na Dragonu.

Dan Chytil

Více foto na https://zlinrugby.rajce.idnes.cz/U16%2C_Zlin_Vyskov-Olomouc_13.9.2020/

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace