Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Kadeti dostali lekci z rugby

V sobotu 24.9.2022 přijeli do Zlína hráči Slavie Praha U16 s plnou sestavou 22 hráčů. Naproti tomu domácí společenství Zlín/Olomouc mělo k dispozici jen 16 hráčů - 3 ze Zlína, 10 z Olomouce a ještě 3 hráči přijeli ze Žiliny. S Žilinou jsme navázali spolupráci letos na jaře.

Spol. Zlín / Olomouc vs Slavia Praha 5:70 (0:46). Pětky 1:12.

 

Toto utkání bylo jednoznačnou záležitostí hostujícího týmu, který byl sehraný a pokládal našim hráčům jednu pětku za druhou. Není divu, když jim v této kategorii chodí na tréninky 30 hráčů, jak vyplynulo z rozhovoru s jedním z trenérů Slavie. Pro naše hráče to byla lekce rugby, ale i tak bojovali až do konce. A za to jim byla odměnou pětka z poslední akce celého utkání.

Další utkání čeká kadety až 15.10.2022 ve Zlíně proti týmu RC Bystrc Brno.

 

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace