• Ženy

Junioři v Havířově úspěšně zakončili podzimní sezónu

K dvojutkání v Havířově odjeli jak kadeti U16, tak i junioři U18. Ti byli ještě úspěšnější než jejich mladší spoluhráči a zvítězili mnohem větším rozdílem.

Společenství Havířov/Ostrava – Společenství ZLOM 5:48 (5:19)

K tomuto utkání nastoupilo celkem sedm zlínských hráčů: Honza Šperka, Karel Pekáček, Tomáš Přibyl, Matěj Jaroněk, David Štourač, Ondřej Číž a Ondřej Milink.

Utkání bylo vyrovnané asi jen čtvrtinu utkání do průběžného stavu 5:5. Pak hráči společenství Zlína a Olomouce odskočili do poločasu o dvě pětky s konverzemi.

Ve druhém poločase pak už naši hráči domácím moc šancí nepovolili a zvýšili své vedení pěti pětkami a dvěma konverzemi až na konečných 5:48, na pětky 1:8.

I pro juniory to bylo poslední utkání nesoutěžního podzimu, který byl pro tento tým úspěšný. Odehráli celkem sedm utkání s bilancí 4 výhry, 1 remíza a 2 prohry. Tak snad i po zimní přestávce budou pokračovat v solidních výkonech a v soutěžní části budou atakovat první pětku tabulky. Samozřejmě je třeba se na to patřičně připravit a na jarní část dobře potrénovat!