Junioři Společenství Zlín / Olomouc jsou na podzim zatím bez výhry

Telegraficky přinášíme výsledky posledních čtyř utkání juniorů ZL/OL.

V neděli 24.9.2023 prohráli v Olomouci hrané domácí utkání s Tatrou Smíchov B 7:38.

Pak 8.10.2023 velmi těsně prohráli v Praze na Spartě se Společenstvím Sparta/ Přelouč 31:29.

Následovalo další domácí poměrně vyrovnané utkání proti Společenství Dragon/Vyškov. Hráli se opět v Olomouci. Hráči ZL/OL začali dobře, v poločase byl stav 14:12 a v 52.minutě utkání hraném na 2x 35 minut ještě vedli naši junioři 24:12. Pak však asi polevili v pozornosti a během zbývajících 18 minut utkání dostali 3 pětky a TK, takže nakonec prohráli 24:36.  Fotogalerie z tohoto utkání ZDE.

A tuto neděli 22.10.2023 hráli junioři v Praze proti týmu Tatra A. Navzdory tomu, že jsme si vybrali "den blbec" a nedohodli jsme se v rámci společenství, kdo vezme dresy, nebyl nakonec náš výkon špatný. Zapůjčení dresů od domácích nám však zabralo více času, a tak bylo nakonec utkání zkráceno na zhruba 2x 25 minut. V této době jsme ho prohráli přijatelným výsledkem 34:5.

Za 14 dní odehrají junioři Společenství Zlín/Olomouc další utkání v Praze, tentokrát na  Markétě proti Olympu Praha. Věřme, že toto utkání už naši junioři konečně vyhrají.