Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Junioři sehráli pěkné utkání s Říčany

V neděli 12.11.2023 přivítali hráči Společenství Zlín / Olomouc U18 tým Říčan, který přijel bez reprezentantů hrajících zrovna na ME U18 v Praze.

Spol. ZL/OL vs Říčany 21:36 (7:26). P 3:5

K tomuto utkání jsme měli z různých důvodů k dispozici jen 14 hráčů (9 zlínských a 6 olomouckých), náš soupeř měl 15 hráčů, takže se po dohodě trenérů hrálo 14 proti 14. Zlínské barvy zastupovali hráči: Pekáček, Jurášek, Šperka, Číž, Jaroněk Marek, Zuzaník, Váňa, Hrnčíř, Milink.

Úvod utkání byl trochu divoký, už v 7. minutě měly oba týmy na svém kontě po jedné pětce. Na tu soupeřovu odpověděli naši hráči rychlou akcí, pokopnutím míče k říčanskému brankovišti a jeho následováním naším zadákem, kterého však nedovoleně bez míče zastavili říčanští hráči a rozhodčí odpískal trestnou pětku. Do konce poločasu však soupeř po našich chybách položil ještě tři pětky a odskočil na nelichotivých 7:26.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a po dvou rychlých pětkách s proměněnými kopy po pětce jsme stáhli průběžný stav na 21:26. Bohužel víc už hráči ZLOMu nedokázali. Naopak Říčany ještě zvýšili jednou pětkou s konverzí a dropem ze hry na konečných 21:36. Fotogalerie z utkání ZDE.

I přes prohru naše hráče musíme pochválit za předvedenou hru. Myslím, že naše výkony se v průběhu nesoutěžního podzimu zlepšovaly a můžou být odrazovým můstkem do soutěžního jara. K tomu je však třeba plná účast na trénincích, a to nejen na těch společných 1x za 14 dní…

Nyní do konce listopadu máme volno, od prosince pak začne kondiční příprava s týmem mužů zpestřená dvěma tréninky na umělé trávě na Pasekách v neděli 3. a 10. 12.2023 od 12 hodin. Podrobnosti budou uvedeny pochopitelně v naší klubové sekci EOS.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace