Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Junioři přivítali ve Zlíně Tatru Smíchov

Společenství Zlín/Olomouc U18 sehrálo v neděli 9.10.2022 další utkání na zlínském hřišti, tentokrát proti jednomu z favoritů celé ligy U18 pražské Tatře Smíchov.

Spol. ZL/OL – RC Tatra Smíchov 10:57 (3:26)

Ještě telegraficky zmíníme, že v minulém kole na státní svátek 28.9.2022 hrálo naše společenství ZL/OL v Praze na Spartě, kam odcestovalo v žalostném počtu 12 hráčů a prohrálo tam 50:3.

Na zlínské utkání již byla účast o poznání lepší, spol. Zlín / Olomouc mělo na soupisce celkem 18 hráčů – deset z Olomouce, jeden z Vyškova a sedm hráčů bylo ze Zlína: Jakub Číž, Ondřej Číž, Matěj Jaroněk, Ondra Milink, Tomáš Přibyl, Jan Šperka a David Štourač.

Utkání z naší strany nebylo špatné, čelili jsme však silnému a sehranému týmu, který má ambice na jaře získat titul Mistra ČR U18. Hráči ZL/OL podle očekávání tahali za kratší konec, byť se snažili důsledně bránit soupeřovy útoky, nedařilo se nám to tak jako soupeři. V porovnání s Tatrou nebyly naše skládky tak tvrdé a po ofenzivní stránce naopak naše útoky nebyly tak rychlé a nápadité. Přesto jsme rádi, že náš společný tým také dokázal aspoň jednou položit. Soupeř však došel do našeho brankoviště devětkrát. Trochu nás všechny mrzí, že ještě dvě minuty před koncem utkání byl stav 10:45, ale ve zbylém čase nám Tatra položila další dvě pětky…

Další utkání společenství ZL/OL U18 bude opět domácí, avšak tentokrát v Olomouci proti dalšímu společnému týmu Olymp Praha / AMMOR. Výkop je ve 13h.

Fotogalerie z utkání ZDE.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace