Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar
 • U6
 • Ženy

Junioři hráli doma s Dragonem

Také kategorie U19 odehrála první utkání ve Zlíně, přivítala brněnské borce z Dragonu.

Jak jsem již avizoval na konci léta i tento tým je spojený s Vyškovem, a dokonce jsme rádi přijali i nabídku ostravských Mariánských Hor na zapojení jejich hráčů, kteří by nakonec neměli na podzim kde hrát.

Přesto se k tomuto utkání dostavilo jen 16 hráčů(!) - 6 ze Zlína, 4 z Vyškova a 6 z Ostravy…

RC Zlín – RC Dragon 5:46 (0:36)

Soupeř byl v plné síle, k dispozici měl 20 hráčů a zvlášť v prvním poločase předváděl tvrdou a hlavně rychlou hru. Dragonští hráči byli evidentně sehranější tým, který působil kompaktně. Přestože se naši hráči snažili držet krok, v prvním poločase jsme dostali šest pětek.

Až druhý poločas byl vyrovnanější a naši junioři dokázali alespoň jednou položit. O druhou pětku v poslední akci utkání nás připravila technická chyba – předhoz při příjmu přihrávky.

V utkání jsme tahali za kratší konec, zapracovat musíme zvláště na souhře a rychlosti při čištění rucků. V těchto jsme opakovaně přicházeli o své míče. Samozřejmě je to z velké části nesehraností složeného týmu, ale také nedostatečnou fyzickou připraveností některých hráčů. Nicméně jednalo se o první utkání a i v něm jsme předvedli pěkné herní sekvence.

Sestava RC Zlín:

1 Kadlec O., 2 Targosz (MH), 3 Žižka (MH), 4 Tichý (MH), 5 Laidorf Jakub (VY), 6 Picek, 7 Palyza (MH), 8 Kadlec Ant., 9 Bandy (VY) ©, 10 Laidorf Jan (VY), 11 Ponížil, 12 Landt, 13 Dittrich, 14 Krempaský (MH), 15 Vöröš (VY).

Střídal: Drbohlav (MH)

Trenér: Daniel Chytil, Tomáš Vyoral

Rozhodčí: Vladimír Kohout

Další utkání nás čeká v neděli v Praze proti Slavii. Výkop je ve 13,15h. K utkání budeme cestovat vlakem.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace