Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Josef Iž končí ve funkci Prezidenta Rugby Clubu Zlín

Rugby Club Zlín nepoznal v novém tisíciletí jiného prezidenta než Pepu Iže. Až letos po neuvěřitelných 23 letech oznámil Pepa Výkonnému výboru RC Zlín, že ze zdravotních důvodů již nebude tuto funkci vykonávat.

Josef byl v osmdesátých letech ligovým hráčem tehdejšího TJ Gottwaldov, kde nastupoval na postu mlynáře. Po ukončení hráčské kariéry a po menší přestávce začal působit ve Výkonném výboru a v roce 2000 byl zvolen prezidentem klubu. Již tedy téměř čtyřiadvacet let usiluje se svými podobně smýšlejícími kolegy, kteří se však postupně obměňují, o co nejlepší podmínky pro chod klubu. I když jsou někdy jednání s úřady jako boj s větrnými mlýny (např. už několikrát přislíbené druhé tréninkové hřiště), přesto náš klub v čele s Pepou uspořádal ve Zlíně mimo jiné třikrát utkání reprezentace České republiky nebo třeba veteránský turnaj v rámci oslav výročí RCZ.

Josef Iž se tedy stal nejdéle sloužícím prezidentem v historii Rugby Clubu Zlín, kterého nyní nahradí Richard Láník schválený do funkce minulý týden na jednání VV RC Zlín.

Celý Výkonný výbor a snad i všichni členové RC Zlín děkují Josefu Ižovi za odvedenou dlouhodobou činnost pro náš klub a přejí mu pevné zdraví a jen příjemné chvíle v rugbyovém i osobním životě!

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace