Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Druhá výhra mužů

Náš A-tým si připsal druhé domácí vítězství nad soupeřem ze severu Moravy – ostravskými Mariánskými Horami.

RC Zlín – TJ Sokol Mar. Hory 59:29 (33:14).
Pětky 9:4; KPP 7:3; TK 0:1. Rozhodčí Thomas Mendes, ŽK 2:1. 
Body Zlína: Juřík D. 15 (3P), Smiřický 14 (7KPP), Sluštík 10 (2P), Landt, Geldmacher, Horák, Kotík T. po 5 (P).
Body Mar. Hor: Wolkowinskij 10 (2P), Havránek 9 (3KPP, 1TK), Kereškéni, Šmíd po 5 (P).
Sestava ZL:
1 Horák, 2 Kocháň J., 3 Holba, 4 Smiřický, 5 Škrobák, 6 Geldmacher, 7 Mrlík ©, 8 Hubáček, 9 Jandouš, 10 Zuzaník, 11 Landt, 12 Sluštík, 13 Juřík D., 14 Stoklásek L., 15 Tomeček
Střídali: 16 Krajčovič, 18 Soukup, 19 Pechal, 20 Kotík T., 17 Hejmala st., 21 Peterka. 
Připraven: 22 Juřík P.

Utkání bohaté na pětky výstižně zhodnotil trenér Petr Juřík: 
„Po suverénním vstupu do utkání, kdy jsme za necelou půlhodinu vedli 33:7, jsme polevili a začali dělat technické chyby. Z toho vyplynuly dvě žluté karty pro náš tým během minuty a museli jsme se bránit ve třinácti. Soupeř snížil na 33:17 a nám chvíli trvalo, než jsme se vrátili do hry. Ve 2. poločase jsme opět odskočili na rozdíl 30 bodů, který vydržel až do konce, když oba soupeři skórovali rovnoměrně. Hlavně naše špatné zpracování výkopů soupeře využili ostravští ke skórování - čtyři naše nezpracované výkopy potrestali 3 pětkami, což vedlo k jejich zisku bonusovému bodu do tabulky! To je k zamyšlení, protože ve vyrovnaném utkání by se nám to vymstilo! Je to taková kaňka na jinak slušném výkonu našeho týmu.“
Nepříjemné jsou opět udělené dvě žluté karty našich hráčům – stejným jako v minulém utkání Janu Smiřickému a Denisovi Juříkovi.
V dalším utkání 1.ligy oblasti Morava odehrál RC Bystrc podle výsledku vyrovnaný duel s RC Havířovem 27:23. V české části 1.ligy se pak zrodil překvapivý výsledek Říčany/Iuridica vs Petrovice 45:0. Všechny víkendové výsledky a tabulky ZDE.
Příští víkend mají naši muži volno a další neděli 10.4.2022 zajíždějí do Havířova.
PJ+DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace