Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • Muži
 • U19
 • U16
 • U14
 • U12
 • U10
 • U8
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar

Domácí utkání juniorů proti Petrovicím

V neděli 11.10.2020 po utkání mužů odehrála svůj zápas i kategorie U19 proti RK Petrovice.

V našem týmu sestaveném ze tří klubů tentokrát nastoupilo 8 hráčů ze Zlína, 7 z Ostravy a 4 z Vyškova.
 

RC Zlín – RK Petrovice 5:74 (5:45)

Ve zbytečně vypjatém utkání jsme obdrželi čtyři pětky už v prvních deseti minutách… Soupeř byl nad naše síly. Celkem nám položil 12 pětek, naši hráči došli do brankoviště soupeře aspoň jednou – po křídle unikl Marek Ponížil.
 

Sestava RC Zlín: 1 Kadlec O., 2 Targosz (MH), 3 Žižka (MH), 4 Palyza (MH), 5 Skaličan Kevin (VY), 6 Gajdošík, 7 Landt, 8 Kadlec Ant., 9 David Štourač, 10 Wolkovinskij (MH), 11 Reisch, 12 Husár (VY), 13 Dittrich, 14 Ponížil, 15 Bandy (VY) ©.
 

Střídal: Tyrpa (MH), Drbohlav (MH), Mocek (MH), Laidorf Jan (VY)

Trenér: Daniel Chytil
Rozhodčí: Noel Sittek

Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace