Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Dívčí reprezentace ve Francii

Naše zlínská Bébéčka se potkala na soustředění ve Francii.

O velikonočních prázdninách se Reprezentační výběr do 18 let zúčastnil soustředění ve Francii, zemi, která má českému rugby co nabídnout. Za náš klub nám pozdrav z pod Eiffel Tower poslaly Bára s Beou, které se letos na hřišti míjí, jelikož Bea je součástí Reprezentačního týmu U 16 a Bára U 18. Ve Francii však měly možnost stát na hřišti po dlouhé době vedle sebe.

Děvčata spolu s trenérem Standou Králem, managerkou Hankou Schlangerovou a fyzio Lucií Benšovou navštívili  francouzské Massy, které je základnou pro sedmičkový výběrový tým Fantastics (družstvo mužů hrálo na Prague 7s).

Páteční trénink absolvoval český tým samostatně. Večer se byli podívat na utkání místního klubu (Massy) proti Chambery. V sobotu proběhly dvě tréninkové jednotky s francouzským týmem. Dopoledne bylo zakončeno utkáním bez kontaktu a soutěží v kopech dropem na branku, odpoledne už bylo čistě herní. Nedělní tréninková jednotka byla věnovaná kompenzačním aktivitám.

„Hlavní úkol závěrečné přípravy vidím především v kolektivní obraně. V útočné fázi pak hrou do vnějších prostorů hřiště tak, abysme byli schopni využít potenciál našeho, rychlostně vybaveného týmu,“ zhodnotil soustředění reprezentační kouč výběru do 18 let Stanislav Král.

Poznatky ze soustředění  budou skvělým odrazovým můstkem pro následující tři měsíce přípravy na mistrovství Evropy. To bude hostit Česko od 23. do 24. července 2022.

Pro lepší zobrazení fotek si je prosím rozklikněte:)

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace